O NAS

Priorytetem dla nas jest budowanie trwałych relacji z naszymi klientami, poświęcając czas, aby naprawdę zrozumieć ich potrzeby, obawy i cele..

375+

Wygranych Spraw

300+

Zadowolonych Klientów

5

Partnerzy Prawni

50M+

Odzyskanych pieniędzy

Nasza Historia

Kancelaria Radcy Prawnego Jacka Manowca rozpoczęła działalność w 2010 roku, koncentrując się na stałych obsługach prawnych przedsiębiorstw. Przez ponad dekadę działalności Kancelaria Radcy Prawnego Jacka Manowca świadczyła pomoc prawną na rzecz największych polskich spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych (WIG-20) jak i prywatnych firm z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorców (MSP) oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

Staranne wykształcenie i doświadczenie uzyskane w ramach aplikacji sądowej przygotowującej do wykonywania zawodu sędziego pozwoliło od początku działalności zaoferować szerokie spektrum prowadzonych spraw również dla klientów indywidualnych w zakresie prawa pracy, rodzinnego i cywilnego.

Do grona pracowników i współpracowników dołączają doświadczeni prawnicy i najzdolniejsi adepci prawa – wszystkie osoby praktykujące w Kancelariizdały z powodzeniem egzamin zawodowy i mogą poszczycić się wszechstronnym przygotowaniem do wykonywania zawodu.

Skontaktuj się !

location pin icon

Adres

Gdyńskie Centrum Biznesu
Plac Kaszubski 8/605
81-350 Gdynia

email icon

Dane kontaktowe

kancelaria@manowiec.pl
+48 662 075 035
Pon - Piąt, 9:00-17:00

Formularz kontaktowy

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.